האתגר המנצח יוצא לדרך!

אנחנו, חברת פאפאיה, חושבים שבימים מאתגרים שכאלה, מגיעה לכם הפוגה קלה, משהו שיעשה לכם טוב על הלב, ויעביר לכם את הזמן בכיף. לשם כך, יצרנו מערך של פעילויות מגוונות בהם תוכלו להתחרות, ליהנות, והכי חשוב - לזכות בפרסים שווים שיגיעו עד אליכם!
אז איך זה יעבוד? איפה נרשמים? ומהם הפרסים?
ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב וכדאי לדעת בנוגע לפעילות, שימו לב:
אתגרים:

כדי שנוכל לשמור על שיפוט הוגן, חילקנו את האתגרים על פי ארבע קבוצות גיל: גילאים 4-7, 8-12, 13-18, ו-18+. בכל יום נשלח לכם שני אתגרים. כל אתגר ילווה בסרטון הדרכה שיראה לכם מה בדיוק עליכם לעשות.

  ערכת ציוד:

  כל צוות משפחה יקבל ערכה ובה ציוד לביצוע האתגרים. בכל ערכה יש מספיק ציוד עבור כל צוות המשפחה. חלק מהציוד ישמש אתכם למספר אתגרים שונים. לכן, חשוב לשמור אותו ולא לזרוק או לבזבז את מה שנשאר בתום האתגר, אלא להחזירו לערכה, עד האתגר הבא.

   הרשמה:

   לחצו על הלינק להרשמה ששלחנו לכם בקבוצת הוואטסאפ של הפעילות. לאחר מכן, סרקו את הברקוד ששלחנו לכם בקבוצה וענו על השאלות של דוד בוט. אחרי שתענו על כל השאלות, תקבלו הודעה על כך שההרשמה שלכם נקלטה בהצלחה.

    ישנם שני סוגים של אתגרים:
    אתגר הפרס היומי:

    אתגר בו משתתפים מכל קבוצת גיל יתחרו ביניהם בכל יום על התוצאה הטובה ביותר. גם הפעם, בסיום האתגר, יהיה עליכם לדוד בוט סרטון עם התוצאה הסופית. בכל יום נכריז על ארבעה מנצחים שונים, אחד מכל קבוצת גיל, שיזכו בפרס שווה שיגיע עד אליהם.

    *שימו לב! על כל משתתף לשלוח את התוצאה הסופית מאותו מספר טלפון לאורך כל הפעילות.

     אתגר טורניר הכוכבים:

     אתגר עבור כל צוות המשפחה. זהו אתגר שאם ביצעתם אותו בהצלחה - ניצחתם, ללא קשר למשתתפים אחרים. בסיום האתגר, יהיה עליכם לשלוח לדוד בוט סרטון עם התוצאה הסופית. כל ביצוע מוצלח של האתגר יעניק לצוות המשפחה כוכב אחד. כל צוות יוכל לצבור כוכבים לאורך כל הפעילות, ובסופה, צוות המשפחה שיצבור את מספר הכוכבים הגבוה ביותר יזכה בלא פחות מ-Playstation 5.

     *שימו לב! על כל צוות משפחה לשלוח את התוצאה הסופית מאותו מספר טלפון, לאורך כל הפעילות.

      חשוב לזכור:
      בכל אתגר, ניתן לשלוח סרטון אחד בלבד. במידה ויישלחו מספר סרטונים, נשפוט על פי הסרטון הראשון שנשלח, אז שימו לב שאתם שולחים את הסרטון המוצלח ביותר שלכם!

      זמנים ותוצאות:

      בכל יום, בשעה 19:00 נשלח לכם שני אתגרים. עליכם לבצע את האתגר ולשלוח את התוצאה הסופית לדוד בוט עד השעה 18:00, ביום שאחרי. לאחר שנצפה בסרטונים שלכם, נחליט מיהם הזוכים המאושרים. בנוסף לאתגרים, בכל יום נכריז גם על המנצחים של היום הקודם ונשתף את הסרטונים הזוכים.

      בשישי-שבת נעבוד בצורה מעט שונה: ביום חמישי בשעה 19:00 יישלח אליכם אתגר הסופ״ש. במוצ״ש, נכריז על הזוכים באתגרים של יום חמישי, ונשלח את האתגרים של יום ראשון. ביום ראשון, נכריז על המנצח של הסופ״ש.
      illustration of man with inspirational geometric shapes around

      אליפות הלייקים:

      חושבים שיצא לכם סרטון מגניב שכולם חייבים לראות, אפילו שלא זכיתם?
      תוכלו להעלות אותו לערוץ הלייקים, שם תוכלו לשתף את הסרטונים שלכם, לקבל לייקים, וגם לחלק לאחרים. בתום הפעילות, הסרטון שיגרוף את מספר הלייקים הגבוה ביותר יקבל את תואר ״אלוף הלייקים״ ויזכה בפרס שווה. אל תשכחו לפרגן לאחרים בלייקים - גם אתם צריכים את הלייקים שלהם.
      illustration of man with inspirational geometric shapes around